bestuur en Commissies

Bestuur

Johan Driessen (voorzitter) voorzitter@tchattem.nl
T 06-51032028
Hilmar Wiechers (secretaris)

secretaris@tchattem.nl

T 06-45482131

Jan Roseboom (penningmeester)

penningmeester@tchattem.nl
T 06-53806021

Vacature (jeugdcommissie) jeugdcommissie@tchattem.nl
T 06
Vacature (kantinecommissie)

kantinecommissie@tchattem.nl
T 06

 
Ledenadministratie
Ruud van Abbema

ledenadministratie@tchattem.nl

T 06-83447722

 

Commissies

 

PR en communicatie

Lieneke Huininga (Facebook, nieuwsbrief)

Thomas Hofstra (website, nieuwsbrief)

Alette Beerling (media, sponsorcontact)

Mirjam Muntinga (persberichten en media)

communicatie@tchattem.nl

T 06-81059648

T 06-20255656

T 06-42078571

T 06-12377261

Sponsorcommissie
Karel Markx (voorzitter)

Wim Witteveen

Danny Douwes

sponsorcommissie@tchattem.nl

Kantinecommissie
 (voorzitter)

kantinecommissie@tchattem.nl

T 06

Jeugdcommissie
 (voorzitter)

jeugdcommissie@tchattem.nl

T 06

Toernooicommissie
Ron Bresser (voorzitter)
toernooicommissie@tchattem.nl
Competitieleider
Sander de Groot
competitieleider@tchattem.nl

Baan- en Gebouwencommissie
Martin Veenstra
baancommissie@tchattem.nl